Ödeme Bilgileri

Nasıl ödeme yapacaksınız?

Havale / EFT : Web sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş toplam tutarını aşağıdaki banka hesabımıza havale/EFT yapmanız yeterlidir. Siparişiniz derhal işleme alınacaktır.

  • HESAP ADI : VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
  • GARANTİ BANKASI IBAN  TR44 0006 2000 4080 0006 2993 97

Kapıda Ödeme : Dilerseniz, ödemenizi ürün tesliminde nakit veya kredi kartı (tek çekim) ile yapabilirsiniz. Kapıda Ödemede kredi kartına taksit yapılmaz. Kapıda ödeme opsiyonunda, “kapıda ödeme hizmet bedeli” olarak faturanıza 40 TL+KDV eklenecektir. Kapıda ödeme için siparişinizi siteden oluşturabilir, veya WhatsApp hattımıza yazılı olarak bildirebilirsiniz.

** Önemli Not : Kapıda ödemeli siparişlerde web sitesinden sipariş verildiğinde, firmamızı arayarak (0312-442 44 77) veya WhatsApp hattımıza yazarak (0549-558 50 51) siparişinize onay vermeniz gerekmektedir. Müşterimizden onay almadan Kapıda Ödeme siparişlerini göndermiyoruz.

Kredi Kartı ile Ödeme :  Sipariş toplamını sitemizdeki %100 güvenli ödeme sistemi ile kredi kartınızla peşin veya taksitli ödeyebilirsiniz. Ödeme güvenliği ile ilgili detaylı bilgiye “Güvenlik” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Taksitli ödemelerde uygulanacak komisyon oranları ( örnek olarak 100 TL için) aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Ayrıca sepet toplamına uygulanacak komisyon miktarını alışverişiniz esnasında ödemeden önce görebilirsiniz

WhatsApp