Hakkımızda

2003 yılında kurulan VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİLed Aydınlatma Ürünleri konusunda üretim ve ithalat yapmakta, bu ürünleri toptan ve perakende olarak tüketicilere ulaştırmaktadır.

Önce Kalite!

LEDAY Led Aydınlatma Sistemleri, en yeni led teknolojisiyle üretilmektedir. Işık verimliliği yüksek, uzun ömürlü ledler kullanılarak watt başına lümen değerleri yükseltilmekte ve ideal ışık performansı elde edilmektedir. Doğru tasarlanmış elektronik devreler ve yüksek verimli/uzun ömürlü güç kaynakları (driver) ile beslenen LEDAY Led Aydınlatma ürünlerinde, dünyanın önde gelen led chip üreticileri tarafından üretilen ledler kullanılmaktadır.

 

 

 

LEDAY Çin OperasyonMerkezi:

LEDAY Çin Operasyon Merkezi, tasarım ve malzeme seçiminden başlayarak, üretimin her adımını kontrol etmekte, ışık ve performans testlerinden geçen ürünleri Türkiye’ye sevketmektedir.  Diğer taraftan, müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri de fabrikalarla yerinde görüşerek ideal ürün standardına ulaşılmasına katkı sağlamaktadır.

Son yıllarda giderek artan fiyat rekabeti, ithalatçı firmaları çok ucuz ürünleri ithal etmeye zorlamakta ve piyasada amansız bir fiyat rekabeti yaşanmaktadır. Oysa “fiyat”, rekabet faktörlerinden sadece bir tanesidir. Kalite, güvenlik ve satış sonrası destek faktörlerini dikkate almadan sadece fiyat üzerine yoğunlaşmış bir ithalat ve satış politikası, en büyük zararı tüketiciye vermektedir.

 

Aracısız Satış…

Buna rağmen üretici/ithalatçı firma olmamız sebebiyle, ürünü doğrudan tüketiciye ulaştırabildiğimiz için, fiyatlarımızın piyasa ile rekabet edebilir fiyatlar olduğunu da kolaylıkla fark edebilirsiniz. Diğer taraftan ışık değerleri yüksek ürünler üreterek esasen piyasaya göre daha ekonomik ürünleri tüketiciye sunduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sadece seçilmiş ürünler…

Bu sitede Led Aydınlatma Ürünlerinin bütün çeşitlerine rastlamayacaksınız.. Ancak göreceğiniz her ürün, üzerinde çalışılmış ve testleri yapılmış ürünler olacak…

 

WhatsApp