Kargo

Kargo ve Teslim Hizmeti

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

250 TL altındaki siparişlerde kargo ücreti 10 TL+KDV dir. Bu tutar faturanıza ilave edilecek ve teslimde ayrıca kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Kapıda Ödemede 5 TL+ KDV “Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli”  olarak faturanıza ayrıca eklenecektir.

  • Ürün sevkiyatı MNG Kargo ile yapılmaktadır.
  • Saat 15.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Ancak pandemi döneminde hem firmamızın hem de kargo şirketlerinin çalışma saatleri kısıtlanmış ve kota uygulaması başlatılmıştır. Bu sebeple kargo teslimlerinde zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Kargoların büyük çoğunluğu 1 gün içinde alıcıya teslim edilir. Ankara’ya 600 km.den daha uzak iller için normal teslim süresi 2 gündür. Küçük ilçe ve beldelerde bu süre 2-5 gün arası olabilir. Bölgenizdeki MNG Kargo şubeleri ve satıcı firma bu konuda size bilgi verebilir.
  • Faturalar kargo ile birlikte gönderilmektedir.
  • Kargonun hasarlı ulaşması durumunda, kargo görevlisine tutanak tutturulması ve hasarlı ürünün aynı kargo firması ile, kargo bedeli ödemeksizin şirket adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Hasarlı ürün şirketimize ulaştığında, 1 gün içinde yenisi gönderilecektir.
  • Garanti süresi içinde arızalanan ürünlerin sevkiyatı için ücretsiz MNG Kargo hizmeti kullanılmalıdır. Aksi halde kargo bedeli müşteriye ait olacaktır.