Garantili ve Hesaplı Ürünler

LEDAY Led Aydınlatma Ürünleri Kaliteli ve Garantilidir.

LEDAY Led Aydınlatma Ürünleri, üretici / ithalatçı firma VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ. garantisi ve güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Aracı yoktur. Garanti süresi içinde arızalanan ürünler, bahanesiz ve gecikmeksizin arızası giderilir yahut yenisi ile değiştirilir.

Şerit led, trafo ve led ampul grubu ürünler Çin’de, diğer ürünler Türkiye’de şirket bünyemizde üretilmektedir. Çin’de yapılan üretim firmamız kontrolündedir. Üretimde kullanılan parçalar uluslararası kalite standartlarına uygun olarak seçilmekte ve üretimden çıkan bütün ürünler test edilmektedir. LEDAY LED ürünleri, üretim öncesi firmamızca belirlenen standartlara göre üretilmektedir. Hazır/bitmiş stok ürünleri ithal etmiyoruz.

LEDAY Led Aydınlatma Ürünleri Hesaplıdır.

Işık değerleri yüksektir. Led aydınlatma ürünlerinde watt başına lümen değeri yükseldikçe hem üründen alınan ışık artar hem de daha fazla elektrik tasarrufu sağlanır.

LEDAY Led aydınlatma ürünlerinin WATT başına LÜMEN değeri yüksek olduğu için daha az sayıda ürünle daha fazla ışık seviyesi elde edilir. Ancak üretici/ithalatçı firmaların çoğu, maliyetleri ve satış fiyatlarını düşürmek için watt başına lümen değeri daha düşük ve kalitesiz ürünleri tercih etmektedir. Oysa bu tür ürünler tüketiciye daha pahalıya mal olmaktadır.

WhatsApp