Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Vatan Yatırım ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Alışveriş formunda verdiğiniz kişisel bilgileriniz sadece siparişlerinizi size sağlıklı şekilde ulaştırmak, sipariş aşamalarını email yoluyla size bildirmek ve gerektiğinde sizinle irtibat kurmak için kullanılacaktır. İnternet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. 

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Web sitemizdeki ödeme sistemi “PCI Veri Güvenliği Standartlarına” uyumludur. 

Bu internet sitesinde ödeme hizmetleri PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

https://www.paytr.com

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterinin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. Sitemizdeki ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemi kullanılmakta ve müşteri bilgileri korunmaktadır.

WhatsApp